Vyšší rozměr pouzder J.A.P. v základní ceně


Stále větší zájem o dveře vyšší než je běžný český standard, tj. vyšší než klasických 197 cm, dává jasně najevo současný trend. Vyšší dveře dnes koupíte u všech větších prodejců dveří. Tento trend se týká nejen dveří otočných, ale nevyhnul se ani dveřím zasouvacím do pouzdra.

Na aktuální poptávky svých zákazníků reaguje i přední český výrobce stavebních pouzder pro zasouvací dveře – přerovská společnost “J.A.P“, která spolupracuje se všemi předními producenty dveří v České republice.

Dříve jsme sice měli v nabídce možnost dodávky vyššího stavebního pouzdra, ale zákazník mohl získat toto pouzdro pouze s příplatkem za atypickou výrobu. Vzrůstající počet vyrobených kusů nás přivedl k takovému opatření, že dnes již standardně našim zákazníkům nabízíme výšku pouzdra v rozměru 210 centimetrů, a to bez jakéhokoliv navýšení ceny,“ upřesňuje informaci Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP.

Ve standardní ceně tedy pořídíte pouzdro určené pro vyšší dveře. Při objednání pouzdra v rámci široké obchodní sítě společnosti J.A.P., je nezbytné specifikovat výšku dveří, pro které je pouzdro určeno. „Dveře SAPELI byly s vyššími pouzdry J.A.P. testovány a jsou s nimi plně kompatibilní. Náš personál na obchodních místech je pro objednání klasického i prodlouženého pouzdra pro dveře SAPELI proškolen a je schopen odborně poradit,“ upřesňuje Ing. David Vítek, vedoucího tuzemského obchodu SAPELI, v jejichž prodejní síti jsou pouzdra J.A.P. také nabízena. Objednání vyššího stavebního pouzdra po zasouvací dveře je tedy velmi jednoduché a nemusíte se ho v žádném případě obávat.

Použití vyšší varianty zasouvacích dveří do pouzdra je velmi moderním bytovým trendem. Kombinuje výhodu prostorové úspory a zároveň umocňuje pocit z vyššího průchozího prostoru, které toto řešení nabízí.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše produkty? Napište nám na e-mail jap@japcz.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 581 706 011. Také nám můžete poslat nezávaznou poptávku prostřednictvím poptávkového formuláře.

Katalog posuvných systémů, ceník

Podívejte se na aktuální katalog posuvných systémů dveří a jejich doplňků. K dispozici je i ceník stavebních pouzder Standard, Komfort, Unibox a Parallel.

Montáž stavebního pouzdra

Stavební pouzdra pro posuvné dveře seženete v široké síti stavebnin a stavebních firem po celé republice. Prodejce ve většině případů nabízí i montáž. Stavební pouzdro si však můžete namontovat také sami. Dostanete vše, co k tomu potřebujete, včetně přehledného návodu.