Posuvné dveře jsou vhodné do malých prostor


Malé bytové prostory mají své pro i proti. Pokud žijete v takovém malém bytě sami, tak si veškerý nábytek sami lehce uspořádáte a pořád je v bytě „dýchatelné ovzduší“.

Nedostatek místa? Posuvné dveře, které se zasouvají do stavebního pouzdra

Znatelný rozdíl však nastává v případě toho, že s vámi v bytě žijí i další lidé. Nedostatek místa je poté dost často nepříjemným denním tématem všech členů rodiny. V takový moment jistě začnete přemýšlet nad tím, jak ušetřit co nejvíce volného místa, abyste nemuseli řešit s ostatními členy vaší domácnosti to, že není v bytě „k hnutí“.

Posuvné dveře uspoří mnoho místa

JAP Latente Standard - jednokřídlé provedené posuvných dveří

Věřte nebo ne, ale realita toho, kolik volného místa můžete mít, závisí i na typu dveří v bytě. Protože veškerý nábytek v bytě musí být vždy poskládán tak, aby šlo volně manipulovat s dveřmi. Tímto stanoveným limitem se rapidně zmenšují možnosti toho, jak docílit opravdu nějaké výrazné úspory v bytovém prostoru. K tomu ještě vycházíme z předpokladů, že většina lidí doma vlastní standardní typ otočných dveří, které jsou profilovány vždy jen do jednoho směru.

Posuvné dveře šetří prostor

Aktuální možnosti na trhu s dveřmi vám nabízejí potřebnou svobodu při výběru těch správných dveří do vašeho domova. Dveří, které místo aby prostor utlačovaly, prostor odlehčí a dají vám do rukou volnou působnost při dalším zacházením s nábytkem. Jestli bude otevírání dveří nábytkem blokováno či nikoliv už vůbec není třeba řešit.

Obr. - model stavebního pouzdra JAP 701 LATENTE STANDARD

Praktické a estetické dveře? Posuvné dveře J.A.P.

Pořiďte si posuvné dveře, které se stanou praktickým i designovým prvkem vašeho bydlení.

Stavební pouzdro pro posuvné dveře představuje elegantní řešení otevírání dveří

Posuvné dveře vynikají především velice snadným a zároveň tichým způsobem otevírání a zavírání dveří neboli v případě využítí stavebního pouzdra "zasouvání" a "vysouvání". Stavební pouzdra pro posuvné dveře jsou bezbariérová, a proto jsou vhodným řešením předevním pro rodiny s dětmi a seniory se sníženou možností pohybu.

Jednoznačným kladem posuvných dveří do pouzdra je především úspora místa. Přávě díky takto zasouvacím dveřím můžete v menších místnostech využít prostor u stěny v těsné blízkosti dveří. Následně lze díky zasouvání dveří do stavebního pouzdra snadno řešit realizace atypických obytných prostor.

Posuvné dveře

Možnosti zabudování stavebnícho pouzdra pro posuvné dveře

Máte doma klasické otočné dveře a řešíte tytéž problémy? Nabízíme vám řešení. Při rekonstrukci či novostavbě zabudujte do zděných nebo sádrokartonových příček stavební pouzdra. Zaomítáte, pověsíte posuvné dveře, nasadíte obložky a problém s nedostatkem místa je vyřešen.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše produkty? Napište nám na e-mail jap@japcz.cz nebo zavolejte na telefonní číslo 581 706 011. Také nám můžete poslat nezávaznou poptávku prostřednictvím poptávkového formuláře.

Katalog posuvných systémů, ceník

Podívejte se na aktuální katalog posuvných systémů dveří a jejich doplňků. K dispozici je i ceník stavebních pouzder Standard, Komfort, Unibox a Parallel.

Montáž stavebního pouzdra

Stavební pouzdra pro posuvné dveře seženete v široké síti stavebnin a stavebních firem po celé republice. Prodejce ve většině případů nabízí i montáž. Stavební pouzdro si však můžete namontovat také sami. Dostanete vše, co k tomu potřebujete, včetně přehledného návodu.